Rollatorspreekuur juli 2025

In juli organiseert BWI in samenwerking met Hoogerwaard een speciaal rollatorspreekuur. Tijdens dit spreekuur zullen technisch kundige vrijwilligers rollators nakijken en indien nodig repareren.

Het doel van dit initiatief is om ervoor te zorgen dat rollators veilig te gebruiken blijven, wat bijdraagt aan de mobiliteit en veiligheid van onze bewoners en bezoekers. Wij nodigen iedereen die een rollator gebruikt van harte uit om langs te komen en gebruik te maken van deze gratis service.

Datum: woensdag 30 juli

Tijd: 13.30 – 15.00 uur
Locatie: verzorgingshuis Hoogerwaard,  Raadhuisstraat 16, Hoogerheide

Evenement delen:

Meer activiteiten

Kom in beweging en geniet samen!

Steunpunt Senioren/Mantelzorg en steunpunt Sport slaan de handen ineen. Wandelen verbindt, geeft ruimte voor een gesprek en is nog gezond ook! Onze 3 km wandelingen zijn ontspannen, zodat iedereen mee kan doen. Na afloop is er de mogelijkheid om een warm kopje koffie of thee te drinken.

Deze wandelingen organiseren we vier keer per Jaar De exacte data en tijden staan hieronder.

Doe mee en ontdek hoe leuk samen wandelen kan zijn!

Elke maand organiseert het jongerenwerk van BWI een gezellige meidenavond voor meiden van 10 tot 18 jaar. Tijdens deze avonden staat er altijd een leuke activiteit op het programma en is er volop ruimte voor een fijn gesprek, het bespreken van verschillende onderwerpen of het aandragen van een leuk idee voor een volgende meidenavond.

Kom naar de Gezellig Weg Zondag! Geniet van een dagje uit. Lunch lekker mee en doe mee aan de bingo en win leuke prijzen!