Samen Gezond Koken met Kinderen – voor Senioren en Buurtbewoners
- 18 mei 2026
- 15:30
In Hoogerheide en Woensdrecht organiseren we weer gezellige én leerzame kook- en eetavonden.
Kinderen uit groep 7 en 8 koken bereiden een gezond diner voor. Senioren/buurtbewoners kunnen voor een gereduceerd tarief aanschuiven.
Tijdens deze avonden leren kinderen zelf snijden, roeren, proeven en ontdekken ze hoe leuk én lekker gezond koken kan zijn.
Samen met andere kinderen maken ze een gezond gerecht en natuurlijk wordt er aan het einde geproefd!
De volgende data en tijden staan op de planning
– Maandag 18 mei (Blickvelt Woensdrecht) VOL
– Woensdag 20 mei (MFC Het Kloosterhof) VOL
– Maandag 8 juni (Blickvelt Woensdrecht) VOL
– Woensdag 10 juni (MFC Het Kloosterhof) VOL
Senioren/buurtbewoners zijn welkom om vanaf 17.00 uur aan te schuiven voor het diner.
ALLE DATA ZITTEN AL VOL!
Het is niet meer mogelijk je aan te melden.
Meer activiteiten
Kom in beweging en geniet samen!
Steunpunt Senioren/Mantelzorg en steunpunt Sport slaan de handen ineen. Wandelen verbindt, geeft ruimte voor een gesprek en is nog gezond ook! Onze 3 km wandelingen zijn ontspannen, zodat iedereen mee kan doen. Na afloop is er de mogelijkheid om een warm kopje koffie of thee te drinken.
Deze wandelingen organiseren we vier keer per Jaar De exacte data en tijden staan hieronder.
Doe mee en ontdek hoe leuk samen wandelen kan zijn!
Kom lekker naar buiten en doe mee met een middag vol oud-Hollandse spelletjes zoals blikgooien, 4 op een rij en ringwerpen. Gezellig voor jong en oud!
Kom naar de Gezellig Weg Zondag! Geniet van een dagje uit. Lunch lekker mee en doe mee aan de bingo en win leuke prijzen!
